• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.twitter.com/@ilgezdi

Anasayfa

Kentsel dönüşüm çalışmalarını kentin farklı noktalarında sürdüren İzmir Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Karşıyaka Örnekköy’deki projesini görücüye çıkardı. Bugüne kadar bir “bekçi kulübesi” bile yapmayanların kentsel dönüşüm konusunda ortalığı karıştırdığını söyleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, “Biz ise bu işi kuyumcu terazisinde tartıyor ve herkesin hakkını veriyoruz.
Bayraklı İlçesi'nde yer alan, Cengizhan, Alpaslan ve Fuat Edip Baksı Mahalleleri'nin büyük bir kısmını kapsayan 600.000 metrekarelik bölgedeki çalışmalar, mevcut durum tespitiyle başladı. Anket uygulamaları ve derneklerle yapılan bilgilendirme toplantıları ile halkın beklentileri tespit edildi.
Karabağlar İlçesi'nde yer alan, Uzundere ve Yurdoğlu Mahalleleri'nin büyük bir kısmını kapsayan 320.000 metrekarelik bölgedeki çalışmalar, mevcut durum tespitiyle başladı. Hak sahipleriyle yapılan bilgilendirme toplantıları ile vatandaşların beklentileri tespit edildi.
Konak ilçesi'nde yer alan, 480 bin metrekarelik bölgedeki çalışmalar, mevcut durum tespitiyle başladı. Hak sahipliği belirleme çalışmaları ile kentsel tasarım ve mimari proje çalışmaları devam ediyor. Hak sahipleri Ballıkuyu İletişim ve Tanıtım Merkezi'nde bilgilendiriliyor.
Karşıyaka İlçesi'nde yer alan, 180.000 metrekarelik bölgedeki çalışmalar, mevcut durum tespitiyle başladı. Hak sahipleriyle yapılan bilgilendirme toplantıları ile vatandaşların beklentileri tespit edildi. Hak sahipliği belirleme çalışmaları ile kentsel tasarım ve mimari proje çalışmaları devam ediyor.
Gaziemir İlçesi'nde yer alan, 1.220.000 metrekarelik bölgedeki çalışmalar, mevcut durum tespitiyle başladı. Hak sahipleriyle yapılan bilgilendirme toplantıları ile vatandaşların beklentileri tespit edildi. Hak sahipliği belirleme çalışmaları ile kentsel tasarım ve mimari proje çalışmaları devam ediyor.
... 91 ...

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret282808
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.65767.6883
Euro8.92158.9572
Konuk Yazarlar
Hava Durumu