• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.twitter.com/@ilgezdi

Anasayfa

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü Dönüşüm Alanları Dairesi Başkanlığı’nın Görev Ve Yetkileri şöyledir :
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü İzleme Ve Değerlendirme Dairesi Başkanlığı’nın Görev Ve Yetkileri şöyledir :
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü Finansman Dairesi Başkanlığı’nın Görev Ve Yetkileri şöyledir :
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü Riskli Yapılar Dairesi Başkanlığı’nın Görev Ve Yetkileri şöyledir :
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı; 01.07.2015 tarihi itibari ile 6306 sayılı Kanun kapsamında gerçekleştirilen riskli yapı tespiti ve kira yardımı işlemlerine ilişkin veri girişlerinin https://donusum.csb.gov.tr adresinden yapılması gerektiğini duyurdu.
Almanya’nın Bonn kentinde düzenlenen Dünya Miras Komitesi 39. Dönem Toplantısı’nda Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri’nin Dünya Miras Listesi’ne kaydedilmesine karar verildi. Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, müjdeli haberi sosyal medyadan paylaştı.
... 79 ...

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam95
Toplam Ziyaret240114
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68495.7077
Euro6.28036.3054
Konuk Yazarlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 32° 23°