• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.twitter.com/@ilgezdi

Anasayfa

Zonguldak ili sınırları içinde kurulacak enerji nakil hatlarının yapımı amacıyla aşağıda haritalarını ve listesini verdiğimiz taşınmazlarda pilon yerlerinin mülkiyet şeklinde hat emniyet sahalarının ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından Hazine adına acele kamulaştırılması yapılacak.
Tokat ili Turhal İlçesi Yazıtepe Köyü sınırları içinde 2015 Yılı Yatırım Programında 2011A010150 proje numarası ile yer alan Tokat-Turhal Gülüt (YHGP) Projesi kapsamındaki Turhal Barajının yapımı amacıyla aşağıda haritalarını ve listesini verdiğimiz taşınmazların Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Hazine adına acele kamulaştırılması yapılacak.
Kırklareli ili Vize İlçesi Küçükyayla, Kömürköy, Akpınar ve Mehmet Akif Mahalleri’nde kurulacak rüzgar enerjisi santrallerinin yapımı amacıyla Maliye Bakanlığı tarafından Hazine adına acele kamulaştırılması yapılacak.
Balıkesir ili Bandırma İlçesi Bezirci; Orhaniye, Çinge ve Çarık Mahalleleri, Balya İlçesi Söbücealan Mahallesi ile Karesi İlçesi Kırmızılar, Şamlı, Tatlıpınar, Yaylacık ve Yenice İskender Mahalleri’nde kurulacak rüzgar enerjisi santrallerinin yapımı amacıyla Maliye Bakanlığı tarafından Hazine adına acele kamulaştırılması yapılacak.
İzmir ili Dikili İlçesi sınırları içinde Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü’ne ait “154 kV Dikili Trafo Merkezi Projesi” kapsamında aşağıdaki haritada gösterilen sahaya isabet eden taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından Hazine adına acele kamulaştırılması yapılacak.
Kayseri İli Kocasinan İlçesi, Sahabiye ve Fatih Mahalleleri sınırları içerisinde bulunan alan kentsel dönüşüm alanı ilan edildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 04.05.2015 tarihli ve 3396, 3398, 3399 ve 3401 sayılı yazıları üzerine, 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun’un 2. maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 22.05.2015 tarihinde kararlaştırılmıştır.
... 77 ...

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam95
Toplam Ziyaret240114
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68495.7077
Euro6.28036.3054
Konuk Yazarlar
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 32° 23°