• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.twitter.com/@ilgezdi

Anasayfa

Ankara Ulus’ta tarihi kent meydanında yürütülen 1. Etap yenileme alanı projesi kapsamında aşağıda listesi verilen taşınmazların Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından acele kamulaştırılması yapılacak.
Ankara Ulus’ta tarihi kent meydanında yürütülen 3. Etap yenileme alanı projesi kapsamında aşağıda listesi verilen taşınmazların Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından acele kamulaştırılması yapılacak.
Ankara Altındağ Belediyesi 11 noktada kentsel dönüşüm uyguluyor. Altındağ Belediyesi; Kentsel Dönüşüm Projeleri ile de Türkiye’ye örnek olma iddiasını taşıyor.
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında aşağıda belirtilen ihaleler yapılacak :
İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Kayabaşı Toplu Konut Alanı Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında Mevcut Yapıların Risk Durum Tespiti, Hak Sahipliği Uzlaşma Süreci Ve Tapu Devirleri Teknik Danışmanlığı Hizmet Alımı İşi ihalesi ile...
Sosyal devletin hayata geçirilmesinin hukuki araçlarından biri de kamulaştırmadır. Devlet bu yol ile bir kimsenin taşınmaz malına el koyabilmektedir.
... 73 ...

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret252161
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Konuk Yazarlar
Hava Durumu