• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.twitter.com/@ilgezdi

Anasayfa

Akkuş’ta Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğüne ait “154 kV Akkuş Havza Trafo Merkezi Projesi” kapsamında acele kamulaştırma yapılacak.
Hatay Erzin ve Adana Kozan ilçelerinde bağlantı anlaşması uyarınca tesis edilecek “Kırıkkale DGKÇS İrtibat Hatları Projesi” kapsamında Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma yapılacak.
Düzce’nin Akçakoca İlçesi Yalı ve Ayazlı Mahalleleri’nde kentsel dönüşüm ve gelişim alanı ilan edildi.
Artvin ve Erzurum’da bağlantı anlaşması uyarınca tesis edilecek “380 kV Borçka-İspir-Erzurum Enerji İletim Hattı Projesi” kapsamında Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırma yapılacak.
Barış ve Bahçe mahallelerinin kentsel dönüşümü projesi kapsamında, daha önce bir anket yaparak halkın yaklaşık yüzde 85 desteğini alan, sonrasında akademisyenler ve sivil toplum örgütleriyle projeyi masaya yatıran Akdeniz Belediyesi, dönüşüme muhatap olacak yurttaşlara projeyi anlatmak, görüşlerini, talep ve kaygılarını dinlemek üzere bu kez de iki mahalle sakinleriyle buluştu.
Erenler Belediyesinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliği ile başlattığı ve 6306 sayılı yasaya göre Türkiye'de bir ilk olan Kentsel Dönüşüm Projesinde gelinen aşama basın mensuplarına gezdirildi. Erenler Belediyesinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı işbirliği ile başlattığı ve 6306 sayılı yasaya göre Türkiye’de bir ilk olan Kentsel Dönüşüm Projesinde gelinen aşama basın mensuplarına gezdirildi.
... 72 ...

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam65
Toplam Ziyaret273896
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.83846.8658
Euro7.67207.7028
Konuk Yazarlar
Hava Durumu