• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.twitter.com/@ilgezdi

Anasayfa

Kayseri’nin merkez ilçelerinden Kocasinan’da; 1 mahalle daha riskli alan olarak ilan edildi. Beyazşehir Mahellesi’nde 6306 sayılı yasa kapsamında kentsel dönüşüm yapılacak
Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde; 34,5 büyüklükteki alanı kaplayan 1 mahalle daha riskli alan olarak ilan edildi. Toplamda 34,5 ha alanı kapsayan Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde iki bölümde 5393 sayılı yasa kapsamında kentsel dönüşüm yapılacak.
Kentsel dönüşümün en çok uygulandığı yerlerden biri olan İstanbul Bağcılar’da bir mahalle daha riskli alan olarak ilan edildi. Bağcılar; Merkez, Sancaktepe, İnönü, Çınar ve Yavuzselim Mahallerinde 6306 sayılı yasa kapsamında kentsel dönüşüm yapılacak.
Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde Çamlıca Mahallesi’nde bulunan iki bölgede 14,7 ha alanda kentsel dönüşüm yapılacak. Toplamda 14,7 ha alanı kapsayan Çamlıca Mahallesi’nde 5393 sayılı yasa kapsamında kentsel dönüşüm yapılacak.
Ankara’nın Keçiören ilçesinde Gümüşdere Mahallesi’nde bulunan iki bölgede kentsel dönüşüm yapılacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 10.10.2016 tarihli ve 12111 sayılı yazısı üzerine, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 73. maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 17.10.2016 tarihinde kararlaştırılmıştır.
Kentsel dönüşümün hukuksal altyapısına ilişkin değişiklikler sürecinde son aşama uygulama yönetmeliğinde yapılan değişiklikler oldu. www.alirizailgezdi.com’da bu değişiklikleri kaleme aldık.
Kentsel dönüşümün hukuksal altyapısına ilişkin değişiklikler sürecinde son aşama uygulama yönetmeliğinde yapılan değişiklikler oldu. www.alirizailgezdi.com’da bu değişiklikleri kaleme aldığımız yazımızın son bölümü olan 4. bölümünü sizlerle paylaşıyoruz.
Kentsel dönüşümün hukuksal altyapısına ilişkin değişiklikler sürecinde son aşama uygulama yönetmeliğinde yapılan değişiklikler oldu. www.alirizailgezdi.com’da bu değişiklikleri kaleme aldığımız yazımızın 3. bölümünü sizlerle paylaşıyoruz.
Kentsel dönüşümün hukuksal altyapısına ilişkin değişiklikler sürecinde son aşama uygulama yönetmeliğinde yapılan değişiklikler oldu. www.alirizailgezdi.com’da bu değişiklikleri kaleme aldığımız yazımızın 2. bölümünü sizlerle paylaşıyoruz.
Kentsel dönüşümün hukuksal altyapısına ilişkin değişiklikler sürecinde son aşama uygulama yönetmeliğinde yapılan değişiklikler oldu. www.alirizailgezdi.com’da bu değişiklikleri kaleme aldık.
 8  ...

 Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam69
Toplam Ziyaret195326
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.99026.0142
Euro6.82196.8493
Hava Durumu
Anlık
Yarın
27° 33° 24°