• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.twitter.com/@ilgezdi
YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ (İSKAN RUHSATI) ADLI KİTAP YAYINLANDI

Değerli meslektaşım Av. Gökhan Batak ile birlikte kaleme aldığımız Yapı Kullanma İzin Belgesi (İskan Ruhsatı) adlı eserimiz yayınlandı.

Önsözünü İTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şevkiye Şence TÜRK hocamızın kaleme aldığı eser; Seçkin Yayıncılık tarafından piyasaya sunuldu. Yapı Kullanma İzin Belgesi (İskân Ruhsatı); uygulamada en sık karşılaşılan; Yapı Ruhsatı alırken başvuru dilekçelerine eklenmesi gereken belgeler, müteahhidin vergi, SGK borcu varken yapı kullanma belgesi alıp alamayacağı, İmar Planı Değişikliklerinin yapı kullanma iznini etkileyip etkilemeyeceği, yapı kullanma izni belgesi olmadan elektrik, su, doğalgaz aboneliği alınıp alınamayacağı , yapı kullanma izninin ne kadar sürede alınacağı , yapı kullanma izni alınmış bir yapının depremde yıkılması halinde tazminat davasının zamanı gibi sorunlar ve bu sorunların çözümleri pratik bir şekilde 84 soruda cevaplanmıştır.

Kitaba; Seçkin Yayıncılıkîn Kartal ve ÇAğlayan adliyelerindeki satış mağazaları, yayınevinin internet online satış sitesi ile online kitap satış mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

Sürçi lisan ettiysek affola diyerek ilgililere yaralı olmasını diliyoruz. 

Av. Ali Rıza İLGEZDİ
Whatsapp İletişim Hattı: 0533 259 00 69
e-mail : aliriza_ilgezdi@hotmail.com

 

  
275 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret294398
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.48997.5199
Euro9.03949.0756
Konuk Yazarlar
Hava Durumu